M. S. STAV, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43919791
DIČ: 2022519323
IČ DPH: SK2022519323
Nobelova 34, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nobelova 34, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 18. 1. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 1. 2008
Spisová značka: Sro/116696/B
Predmet podnikania (výber): murárske práce; maliarske a natieračské práce; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Svrček od 18. 1. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M. S. STAV, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 306,5 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 4,6 mil. €.

4,6 mil. €
Tržby
306,5 tis. €
Zisk
4,6 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
596,6 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
13,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,0 tis., 2022 71,5 tis., 2023 34,6 tis., 2024 214,7 tis., 2025 306,5 tis.202123,0 tis.202271,5 tis.202334,6 tis.2024214,7 tis.2025306,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 2,7 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,9 mil., 2025 4,6 mil.20211,7 mil.20222,7 mil.20232,0 mil.20242,9 mil.20254,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,6 mil. € 306,5 tis. €
2024 2,9 mil. € 214,7 tis. €
2023 2,0 mil. € 34,6 tis. €
2022 2,7 mil. € 71,5 tis. €
2021 1,7 mil. € 23,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok380,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky627,1 tis. €
  • Finančné účty223,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku339 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov283,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie306,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky43,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky592,7 tis. €
  • Bankové úvery2,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M. S. STAV, s. r. o. v konkurze?

M. S. STAV, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M. S. STAV, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M. S. STAV, s. r. o. tržby 4,6 mil. €.

Je firma M. S. STAV, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M. S. STAV, s. r. o. dosiahla zisk 306,5 tis. €.

Je M. S. STAV, s. r. o. platiteľom DPH?

M. S. STAV, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M. S. STAV, s. r. o. sídli?

M. S. STAV, s. r. o. má sídlo na adrese Nobelova 34, Bratislava, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026