KOMENSKY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43908977
DIČ: 2022530785
IČ DPH: SK2022530785
Park mládeže 1/360, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Park mládeže 1/360, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 19. 1. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 12. 2008
Spisová značka: Sro/21078/V
Predmet podnikania (výber): automatizované spracovanie údajov; služby súvisiace s databázami; poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Slavomír Rybár od 6. 8. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Jozef Girgaš od 23. 3. 2021
    spoločník
  • Ing. Martin Kapinos od 23. 3. 2021
    spoločník
  • Ing. Peter Pavlisko od 23. 3. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOMENSKY, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 116,5 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 534,1 tis. €.

534,1 tis. €
Tržby
116,5 tis. €
Zisk
536,5 tis. €
Celkové výnosy
653,4 tis. €
Aktíva
123,2 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
57,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 66,6 tis., 2022 90,5 tis., 2023 111,7 tis., 2024 112,5 tis., 2025 116,5 tis.202166,6 tis.202290,5 tis.2023111,7 tis.2024112,5 tis.2025116,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 349,0 tis., 2022 397,0 tis., 2023 435,3 tis., 2024 513,5 tis., 2025 534,1 tis.2021349,0 tis.2022397,0 tis.2023435,3 tis.2024513,5 tis.2025534,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 534,1 tis. € 116,5 tis. €
2024 513,5 tis. € 112,5 tis. €
2023 435,3 tis. € 111,7 tis. €
2022 397,0 tis. € 90,5 tis. €
2021 349,0 tis. € 66,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok28,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok116,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky106,8 tis. €
  • Finančné účty402,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku19,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-19,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie116,5 tis. €
  • Rezervy5,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky517,2 tis. €
  • Bankové úvery1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOMENSKY, s.r.o. v konkurze?

KOMENSKY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOMENSKY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOMENSKY, s.r.o. tržby 534,1 tis. €.

Je firma KOMENSKY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOMENSKY, s.r.o. dosiahla zisk 116,5 tis. €.

Je KOMENSKY, s.r.o. platiteľom DPH?

KOMENSKY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOMENSKY, s.r.o. sídli?

KOMENSKY, s.r.o. má sídlo na adrese Park mládeže 1/360, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026