STILL MASS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43904769
DIČ: 2022514681
IČ DPH: SK2022514681
Lieskovská cesta 468, Lieskovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lieskovská cesta 468, Lieskovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.86
Dátum vzniku: 12. 1. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 1. 2008
Spisová značka: Sro/14165/S
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Erdély od 1. 8. 2013
    konateľspoločník
  • Ľubomír Priatka od 14. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STILL MASS s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 77 % na 17,8 tis. € a tržby jej narástli o 47 % na 3,5 mil. €.

3,5 mil. €
Tržby
17,8 tis. €
Zisk
5,0 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
204,4 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
12,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −20,2 tis., 2022 482, 2023 2,4 tis., 2024 10,0 tis., 2025 17,8 tis.2021−20,2 tis.202248220232,4 tis.202410,0 tis.202517,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,3 mil., 2024 2,4 mil., 2025 3,5 mil.20211,4 mil.20221,5 mil.20231,3 mil.20242,4 mil.20253,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,5 mil., 2024 2,6 mil., 2025 5,0 mil.20211,4 mil.20221,6 mil.20231,5 mil.20242,6 mil.20255,0 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,3 tis., 2022 688, 2023 3,0 tis., 2024 7,3 tis., 2025 8,3 tis.20214,3 tis.202268820233,0 tis.20247,3 tis.20258,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,5 mil. € 17,8 tis. €
2024 2,4 mil. € 10,0 tis. €
2023 1,3 mil. € 2,4 tis. €
2022 1,5 mil. € 482 €
2021 1,4 mil. € -20,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok306,6 tis. €
  • Zásoby1,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky201,7 tis. €
  • Finančné účty9,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy99,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov79,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky147,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky928,6 tis. €
  • Bankové úvery207,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie54,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STILL MASS s.r.o. v konkurze?

STILL MASS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STILL MASS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STILL MASS s.r.o. tržby 3,5 mil. €.

Je firma STILL MASS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STILL MASS s.r.o. dosiahla zisk 17,8 tis. €.

Je STILL MASS s.r.o. platiteľom DPH?

STILL MASS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STILL MASS s.r.o. sídli?

STILL MASS s.r.o. má sídlo na adrese Lieskovská cesta 468, Lieskovec, 962 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026