Parcel Service DS s.r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Gábor Pőcz od 9. 1. 2008konateľspoločník
-
Adriana Pőcz od 15. 5. 2022spoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť Parcel Service DS s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 91,1 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 1,4 mil. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 1,4 mil. € | 91,1 tis. € |
| 2024 | 1,4 mil. € | 127,3 tis. € |
| 2023 | 1,4 mil. € | 107,9 tis. € |
| 2022 | 1,2 mil. € | 125,0 tis. € |
| 2021 | 1,2 mil. € | 128,4 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Aktíva
- Dlhodobý hmotný majetok365,4 tis. €
- Krátkodobé pohľadávky192,5 tis. €
- Finančné účty319,5 tis. €
- Časové rozlíšenie8,1 tis. €
Pasíva
- Základné imanie6,6 tis. €
- Fondy zo zisku664 €
- Výsledok hospodárenia minulých rokov611,6 tis. €
- Výsledok hospodárenia za obdobie91,1 tis. €
- Rezervy2,1 tis. €
- Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
- Krátkodobé záväzky171,8 tis. €
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma Parcel Service DS s.r.o. v konkurze?
Parcel Service DS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma Parcel Service DS s.r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Parcel Service DS s.r.o. tržby 1,4 mil. €.
Je firma Parcel Service DS s.r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Parcel Service DS s.r.o. dosiahla zisk 91,1 tis. €.
Je Parcel Service DS s.r.o. platiteľom DPH?
Parcel Service DS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Parcel Service DS s.r.o. sídli?
Parcel Service DS s.r.o. má sídlo na adrese Obchodná 610, Malé Dvorníky, 929 01.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 22. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 22. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026