HUMAC s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43898327
DIČ: 2022519477
IČ DPH: SK2022519477
Werferova 1, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Werferova 1, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.91
Dátum vzniku: 5. 8. 2020
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 1. 2008
Spisová značka: Sro/21082/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; výroba hotového krmiva pre hospodárske zvieratá …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HUMAC s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 47,1 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 573,7 tis. €.

573,7 tis. €
Tržby
47,1 tis. €
Zisk
576,8 tis. €
Celkové výnosy
334,0 tis. €
Aktíva
144,4 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
39,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,0 tis., 2022 7,5 tis., 2023 33,9 tis., 2024 51,8 tis., 2025 47,1 tis.2021−1,0 tis.20227,5 tis.202333,9 tis.202451,8 tis.202547,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 513,5 tis., 2022 716,7 tis., 2023 823,4 tis., 2024 685,4 tis., 2025 573,7 tis.2021513,5 tis.2022716,7 tis.2023823,4 tis.2024685,4 tis.2025573,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 573,7 tis. € 47,1 tis. €
2024 685,4 tis. € 51,8 tis. €
2023 823,4 tis. € 33,9 tis. €
2022 716,7 tis. € 7,5 tis. €
2021 513,5 tis. € -1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok129,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok750 €
  • Zásoby70,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky101,5 tis. €
  • Finančné účty32,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,9 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov87,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie47,1 tis. €
  • Rezervy4,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky167,8 tis. €
  • Bankové úvery16,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HUMAC s.r.o. v konkurze?

HUMAC s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HUMAC s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HUMAC s.r.o. tržby 573,7 tis. €.

Je firma HUMAC s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HUMAC s.r.o. dosiahla zisk 47,1 tis. €.

Je HUMAC s.r.o. platiteľom DPH?

HUMAC s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HUMAC s.r.o. sídli?

HUMAC s.r.o. má sídlo na adrese Werferova 1, Košice - mestská časť Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026