Leonardo technology SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43889824
DIČ: 2022506123
IČ DPH: SK2022506123
Valová 16, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Valová 16, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.85
Dátum vzniku: 1. 1. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2008
Spisová značka: Sro/21163/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ); veľkoobchod s chemickými látkami, chemickými prípravkami a tlačiarenskými farbami; montáž, rekonštrukcie a údržba elektronických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Luboš Glier od 1. 1. 2008
    konateľ
  • Ing. Marek Haumer od 1. 1. 2008
    konateľ
  • XXLT automation a.s. od 4. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Leonardo technology SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 102,8 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
102,8 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
27,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 81,6 tis., 2022 142,0 tis., 2023 54,7 tis., 2024 93,4 tis., 2025 102,8 tis.202181,6 tis.2022142,0 tis.202354,7 tis.202493,4 tis.2025102,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,7 mil.20211,2 mil.20221,6 mil.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,7 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,7 mil.20211,2 mil.20221,6 mil.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,7 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 22,2 tis., 2022 38,7 tis., 2023 17,0 tis., 2024 25,7 tis., 2025 27,5 tis.202122,2 tis.202238,7 tis.202317,0 tis.202425,7 tis.202527,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 102,8 tis. €
2024 1,4 mil. € 93,4 tis. €
2023 1,2 mil. € 54,7 tis. €
2022 1,6 mil. € 142,0 tis. €
2021 1,2 mil. € 81,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok242,2 tis. €
  • Zásoby228,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Finančné účty26,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie102,8 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky30,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Leonardo technology SK s.r.o. v konkurze?

Leonardo technology SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Leonardo technology SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Leonardo technology SK s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma Leonardo technology SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Leonardo technology SK s.r.o. dosiahla zisk 102,8 tis. €.

Je Leonardo technology SK s.r.o. platiteľom DPH?

Leonardo technology SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Leonardo technology SK s.r.o. sídli?

Leonardo technology SK s.r.o. má sídlo na adrese Valová 16, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026