CR Services SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43877699
DIČ: 2022496663
IČ DPH: SK2022496663
Blagoevova 28, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Blagoevova 28, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 15. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2008
Spisová značka: Sro/49564/B
Predmet podnikania (výber): prenájom strojov, prístrojov a zariadení; prieskum trhu a verejnej mienky; poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu predmetu podnikania v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Blaha od 11. 1. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CR Services SK, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,6 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 42,5 tis. €.

42,5 tis. €
Tržby
4,6 tis. €
Zisk
35,4 tis. €
Aktíva
32,5 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 622, 2022 5,8 tis., 2023 17,2 tis., 2024 −3,0 tis., 2025 4,6 tis.202162220225,8 tis.202317,2 tis.2024−3,0 tis.20254,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,6 tis., 2022 21,8 tis., 2023 38,0 tis., 2024 43,3 tis., 2025 42,5 tis.202112,6 tis.202221,8 tis.202338,0 tis.202443,3 tis.202542,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,5 tis. € 4,6 tis. €
2024 43,3 tis. € -3,0 tis. €
2023 38,0 tis. € 17,2 tis. €
2022 21,8 tis. € 5,8 tis. €
2021 12,6 tis. € 622 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie32,5 tis. €
  • Záväzky2,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CR Services SK, s. r. o. v konkurze?

CR Services SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CR Services SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CR Services SK, s. r. o. tržby 42,5 tis. €.

Je firma CR Services SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CR Services SK, s. r. o. dosiahla zisk 4,6 tis. €.

Je CR Services SK, s. r. o. platiteľom DPH?

CR Services SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CR Services SK, s. r. o. sídli?

CR Services SK, s. r. o. má sídlo na adrese Blagoevova 28, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026