Cargoline Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43867065
DIČ: 2022503384
IČ DPH: SK2022503384
Grösslingova 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Grösslingova 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 18. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 1. 2008
Spisová značka: Sro/49584/B
Predmet podnikania (výber): výroba, montáž a predaj tieniacej techniky /roliet, protislnečných markíz, žalúzií a iné/; výroba, montáž a predaj ochranných sietí proti hmyzu; výroba, montáž a predaj interiérových doplnkov z vopred vyhotovených dielov v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Mokryš od 13. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cargoline Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 19,1 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 722,2 tis. €.

722,2 tis. €
Tržby
19,1 tis. €
Zisk
767,5 tis. €
Celkové výnosy
504,4 tis. €
Aktíva
206,8 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
28,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,5 tis., 2022 12,9 tis., 2023 −7,8 tis., 2024 24,0 tis., 2025 19,1 tis.202114,5 tis.202212,9 tis.2023−7,8 tis.202424,0 tis.202519,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 678,7 tis., 2022 888,6 tis., 2023 741,4 tis., 2024 882,8 tis., 2025 722,2 tis.2021678,7 tis.2022888,6 tis.2023741,4 tis.2024882,8 tis.2025722,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 722,2 tis. € 19,1 tis. €
2024 882,8 tis. € 24,0 tis. €
2023 741,4 tis. € -7,8 tis. €
2022 888,6 tis. € 12,9 tis. €
2021 678,7 tis. € 14,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok414,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky82,2 tis. €
  • Finančné účty1,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov181,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,1 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky163,8 tis. €
  • Bankové úvery128,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cargoline Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Cargoline Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cargoline Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cargoline Slovakia, s. r. o. tržby 722,2 tis. €.

Je firma Cargoline Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cargoline Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 19,1 tis. €.

Je Cargoline Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Cargoline Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cargoline Slovakia, s. r. o. sídli?

Cargoline Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Grösslingova 4, Bratislava, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026