M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43862934
DIČ: 2022499919
IČ DPH: SK2022499919
Karpatská 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatská 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 11. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2021
Spisová značka: Sro/49449/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karol Bachratý od 23. 6. 2020
    konateľ
  • Bernard Hlinka od 9. 7. 2021
    spoločník
  • Juraj Pittner od 9. 7. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 39,8 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 581,6 tis. €.

581,6 tis. €
Tržby
39,8 tis. €
Zisk
588,6 tis. €
Celkové výnosy
500,6 tis. €
Aktíva
371,8 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
50,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 123,0 tis., 2022 65,5 tis., 2023 32,8 tis., 2024 51,4 tis., 2025 39,8 tis.2021123,0 tis.202265,5 tis.202332,8 tis.202451,4 tis.202539,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,1 mil., 2023 583,9 tis., 2024 587,4 tis., 2025 581,6 tis.20211,2 mil.20221,1 mil.2023583,9 tis.2024587,4 tis.2025581,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 581,6 tis. € 39,8 tis. €
2024 587,4 tis. € 51,4 tis. €
2023 583,9 tis. € 32,8 tis. €
2022 1,1 mil. € 65,5 tis. €
2021 1,2 mil. € 123,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky177,7 tis. €
  • Finančné účty298,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie984 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov324,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,8 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky99,5 tis. €
  • Bankové úvery24,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. v konkurze?

M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. tržby 581,6 tis. €.

Je firma M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. dosiahla zisk 39,8 tis. €.

Je M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. platiteľom DPH?

M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. sídli?

M.V.K. SECURITY GROUP s. r. o. má sídlo na adrese Karpatská 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026