DERMA-CARE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43856993
DIČ: 2022500986
Záhradná 17, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradná 17, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 18. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/19472/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v odbore dermatovenerológia

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Denisa Ahlersová od 18. 12. 2007
    konateľspoločník
  • MUDr. Ján Ahlers od 18. 12. 2007
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DERMA-CARE s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 99 % na 110 € a tržby jej klesli o 8 % na 83,1 tis. €.

83,1 tis. €
Tržby
110 €
Zisk
44,4 tis. €
Aktíva
31,6 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 250, 2022 −760, 2023 20,1 tis., 2024 8,7 tis., 2025 11020212502022−760202320,1 tis.20248,7 tis.2025110
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,5 tis., 2022 56,5 tis., 2023 87,2 tis., 2024 89,8 tis., 2025 83,1 tis.202152,5 tis.202256,5 tis.202387,2 tis.202489,8 tis.202583,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 83,1 tis. € 110 €
2024 89,8 tis. € 8,7 tis. €
2023 87,2 tis. € 20,1 tis. €
2022 56,5 tis. € -760 €
2021 52,5 tis. € 250 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,6 tis. €
  • Záväzky12,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DERMA-CARE s. r. o. v konkurze?

DERMA-CARE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DERMA-CARE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DERMA-CARE s. r. o. tržby 83,1 tis. €.

Je firma DERMA-CARE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DERMA-CARE s. r. o. dosiahla zisk 110 €.

Kde firma DERMA-CARE s. r. o. sídli?

DERMA-CARE s. r. o. má sídlo na adrese Záhradná 17, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026