REUMEX s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43850782
DIČ: 2022490019
Železničná 686/23, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 686/23, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 27. 11. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/13927/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancie, odborné zameranie: reumatológia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Viola Husárová od 27. 11. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REUMEX s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 84,7 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 355,0 tis. €.

355,0 tis. €
Tržby
84,7 tis. €
Zisk
355,2 tis. €
Celkové výnosy
169,2 tis. €
Aktíva
119,2 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
81,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,6 tis., 2022 10,8 tis., 2023 97,5 tis., 2024 74,4 tis., 2025 84,7 tis.202116,6 tis.202210,8 tis.202397,5 tis.202474,4 tis.202584,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 192,9 tis., 2022 199,3 tis., 2023 338,2 tis., 2024 321,1 tis., 2025 355,0 tis.2021192,9 tis.2022199,3 tis.2023338,2 tis.2024321,1 tis.2025355,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 355,0 tis. € 84,7 tis. €
2024 321,1 tis. € 74,4 tis. €
2023 338,2 tis. € 97,5 tis. €
2022 199,3 tis. € 10,8 tis. €
2021 192,9 tis. € 16,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok49,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,9 tis. €
  • Finančné účty96,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy26,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov543 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie84,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky38,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REUMEX s.r.o. v konkurze?

REUMEX s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REUMEX s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REUMEX s.r.o. tržby 355,0 tis. €.

Je firma REUMEX s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REUMEX s.r.o. dosiahla zisk 84,7 tis. €.

Kde firma REUMEX s.r.o. sídli?

REUMEX s.r.o. má sídlo na adrese Železničná 686/23, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026