Steelmont Construction, a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43843115
DIČ: 2022488490
IČ DPH: SK2022488490
Staničná 788/11, Holíč

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Staničná 788/11, Holíč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 29. 11. 2007
Základné imanie: 132,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 12. 2007
Spisová značka: Sa/10808/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Macháč od 1. 8. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Iveta Macháčová od 1. 8. 2025
    člen dozornej rady
  • Ján Marinčák od 1. 8. 2025
    člen dozornej rady
  • Mgr. Barbora Macháčová od 1. 8. 2025
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Steelmont Construction, a. s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 31,2 tis. € a tržby jej klesli o 55 % na 14,5 mil. €.

14,5 mil. €
Tržby
31,2 tis. €
Strata
14,8 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
63,8 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
2,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,2 tis., 2022 −286,8 tis., 2023 168,7 tis., 2024 147,4 tis., 2025 −31,2 tis.202118,2 tis.2022−286,8 tis.2023168,7 tis.2024147,4 tis.2025−31,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,9 mil., 2022 3,9 mil., 2023 15,4 mil., 2024 32,4 mil., 2025 14,5 mil.20214,9 mil.20223,9 mil.202315,4 mil.202432,4 mil.202514,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,5 mil. € -31,2 tis. €
2024 32,4 mil. € 147,4 tis. €
2023 15,4 mil. € 168,7 tis. €
2022 3,9 mil. € -286,8 tis. €
2021 4,9 mil. € 18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok61,5 tis. €
  • Zásoby292 €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty652,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie63,1 tis. €
  • Kapitálové fondy21,9 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-31,2 tis. €
  • Rezervy18,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky36,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €
  • Bankové úvery134 €
  • Časové rozlíšenie396,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Steelmont Construction, a. s. v konkurze?

Steelmont Construction, a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Steelmont Construction, a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Steelmont Construction, a. s. tržby 14,5 mil. €.

Je firma Steelmont Construction, a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Steelmont Construction, a. s. vykázala stratu 31,2 tis. €.

Je Steelmont Construction, a. s. platiteľom DPH?

Steelmont Construction, a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Steelmont Construction, a. s. sídli?

Steelmont Construction, a. s. má sídlo na adrese Staničná 788/11, Holíč, 908 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026