JOSTAV RS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43839673
DIČ: 2022484354
IČ DPH: SK2022484354
SNP 1200/7, Sereď

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 1200/7, Sereď Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 22. 11. 2007
Základné imanie: 120,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 12. 2007
Spisová značka: Sro/21027/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; reklamná činnosť; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozefína Starečková od 22. 11. 2007
    konateľspoločník
  • Róbert Stareček od 22. 11. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JOSTAV RS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 65 % na 12,4 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 374,6 tis. €.

374,6 tis. €
Tržby
12,4 tis. €
Strata
380,4 tis. €
Celkové výnosy
264,8 tis. €
Aktíva
160,2 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
14,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −43,8 tis., 2022 15,9 tis., 2023 10,9 tis., 2024 −7,5 tis., 2025 −12,4 tis.2021−43,8 tis.202215,9 tis.202310,9 tis.2024−7,5 tis.2025−12,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 347,5 tis., 2022 507,7 tis., 2023 471,4 tis., 2024 403,3 tis., 2025 374,6 tis.2021347,5 tis.2022507,7 tis.2023471,4 tis.2024403,3 tis.2025374,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 374,6 tis. € -12,4 tis. €
2024 403,3 tis. € -7,5 tis. €
2023 471,4 tis. € 10,9 tis. €
2022 507,7 tis. € 15,9 tis. €
2021 347,5 tis. € -43,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,7 tis. €
  • Zásoby125,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,9 tis. €
  • Finančné účty117,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie120,5 tis. €
  • Fondy zo zisku6,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov45,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,4 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky92,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JOSTAV RS, s.r.o. v konkurze?

JOSTAV RS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JOSTAV RS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JOSTAV RS, s.r.o. tržby 374,6 tis. €.

Je firma JOSTAV RS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JOSTAV RS, s.r.o. vykázala stratu 12,4 tis. €.

Je JOSTAV RS, s.r.o. platiteľom DPH?

JOSTAV RS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JOSTAV RS, s.r.o. sídli?

JOSTAV RS, s.r.o. má sídlo na adrese SNP 1200/7, Sereď, 926 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026