STAMAK, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43825524
DIČ: 2022490327
IČ DPH: SK2022490327
Súkennícka 19058/1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Súkennícka 19058/1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.35
Dátum vzniku: 1. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 1. 2008
Spisová značka: Sro/204302/B
Predmet podnikania (výber): prenájom motorových vozidiel; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 tony vrátane prípojného vozidla; prenájom priemyselného a spotrebného tovaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Lipocká od 10. 7. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAMAK, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 55 % na 7,1 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 62,5 tis. €.

62,5 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
63,4 tis. €
Celkové výnosy
252,5 tis. €
Aktíva
231,4 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
92,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,3 tis., 2022 21,7 tis., 2023 16,7 tis., 2024 15,8 tis., 2025 7,1 tis.202145,3 tis.202221,7 tis.202316,7 tis.202415,8 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 81,4 tis., 2022 208,3 tis., 2023 57,6 tis., 2024 57,5 tis., 2025 62,5 tis.202181,4 tis.2022208,3 tis.202357,6 tis.202457,5 tis.202562,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 62,5 tis. € 7,1 tis. €
2024 57,5 tis. € 15,8 tis. €
2023 57,6 tis. € 16,7 tis. €
2022 208,3 tis. € 21,7 tis. €
2021 81,4 tis. € 45,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok159,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,9 tis. €
  • Finančné účty83,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku102,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov115,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAMAK, spol. s r.o. v konkurze?

STAMAK, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAMAK, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAMAK, spol. s r.o. tržby 62,5 tis. €.

Je firma STAMAK, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAMAK, spol. s r.o. dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Je STAMAK, spol. s r.o. platiteľom DPH?

STAMAK, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAMAK, spol. s r.o. sídli?

STAMAK, spol. s r.o. má sídlo na adrese Súkennícka 19058/1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026