AND - JUR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43822096
DIČ: 2022487302
Cintorínska 2, Šurany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 2, Šurany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 969
Dátum vzniku: 4. 2. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/21031/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Hronec od 12. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AND - JUR s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 81,7 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 166,4 tis. €.

166,4 tis. €
Tržby
81,7 tis. €
Zisk
168,8 tis. €
Celkové výnosy
316,3 tis. €
Aktíva
88,7 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
81,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 78,0 tis., 2022 97,1 tis., 2023 74,0 tis., 2024 67,7 tis., 2025 81,7 tis.202178,0 tis.202297,1 tis.202374,0 tis.202467,7 tis.202581,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 142,4 tis., 2022 224,5 tis., 2023 207,3 tis., 2024 203,3 tis., 2025 166,4 tis.2021142,4 tis.2022224,5 tis.2023207,3 tis.2024203,3 tis.2025166,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 166,4 tis. € 81,7 tis. €
2024 203,3 tis. € 67,7 tis. €
2023 207,3 tis. € 74,0 tis. €
2022 224,5 tis. € 97,1 tis. €
2021 142,4 tis. € 78,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky281,4 tis. €
  • Finančné účty24,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-144 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie81,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky227,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AND - JUR s.r.o. v konkurze?

AND - JUR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AND - JUR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AND - JUR s.r.o. tržby 166,4 tis. €.

Je firma AND - JUR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AND - JUR s.r.o. dosiahla zisk 81,7 tis. €.

Kde firma AND - JUR s.r.o. sídli?

AND - JUR s.r.o. má sídlo na adrese Cintorínska 2, Šurany, 942 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026