Soupa, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43814336
DIČ: 2022478722
IČ DPH: SK2022478722
Kozia 11, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kozia 11, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 7. 11. 2007
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 4. 2015
Spisová značka: Sro/48819/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Slavko Felix od 9. 7. 2014
    konateľspoločník
  • Martina Felix od 30. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Soupa, s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 206,4 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
206,4 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
877,4 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
45,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,1 tis., 2022 208,0 tis., 2023 245,3 tis., 2024 206,1 tis., 2025 206,4 tis.2021−3,1 tis.2022208,0 tis.2023245,3 tis.2024206,1 tis.2025206,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 495,2 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,6 mil.2021495,2 tis.20221,1 mil.20231,6 mil.20241,5 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 206,4 tis. €
2024 1,5 mil. € 206,1 tis. €
2023 1,6 mil. € 245,3 tis. €
2022 1,1 mil. € 208,0 tis. €
2021 495,2 tis. € -3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie877,4 tis. €
  • Záväzky483,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Soupa, s.r.o. v konkurze?

Soupa, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Soupa, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Soupa, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Soupa, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Soupa, s.r.o. dosiahla zisk 206,4 tis. €.

Je Soupa, s.r.o. platiteľom DPH?

Soupa, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Soupa, s.r.o. sídli?

Soupa, s.r.o. má sídlo na adrese Kozia 11, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026