Btl Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43811051
DIČ: 2022505474
IČ DPH: SK2022505474
Desiata 11/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Desiata 11/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 18. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2008
Spisová značka: Sro/49589/B
Predmet podnikania (výber): poradenská a konzultačná činnosť v oblasti reklamy, propagácie a inzercie v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; činnosť organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Hana Fábry od 18. 12. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Btl Group, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 47,2 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 61,5 tis. €.

61,5 tis. €
Tržby
47,2 tis. €
Zisk
80,2 tis. €
Aktíva
74,6 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,9 tis., 2022 −9,9 tis., 2023 2,9 tis., 2024 42,7 tis., 2025 47,2 tis.20218,9 tis.2022−9,9 tis.20232,9 tis.202442,7 tis.202547,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,1 tis., 2022 11,5 tis., 2023 10,7 tis., 2024 59,4 tis., 2025 61,5 tis.202119,1 tis.202211,5 tis.202310,7 tis.202459,4 tis.202561,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 61,5 tis. € 47,2 tis. €
2024 59,4 tis. € 42,7 tis. €
2023 10,7 tis. € 2,9 tis. €
2022 11,5 tis. € -9,9 tis. €
2021 19,1 tis. € 8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie74,6 tis. €
  • Záväzky5,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Btl Group, s. r. o. v konkurze?

Btl Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Btl Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Btl Group, s. r. o. tržby 61,5 tis. €.

Je firma Btl Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Btl Group, s. r. o. dosiahla zisk 47,2 tis. €.

Je Btl Group, s. r. o. platiteľom DPH?

Btl Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Btl Group, s. r. o. sídli?

Btl Group, s. r. o. má sídlo na adrese Desiata 11/A, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026