MNA Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43803890
DIČ: 2022535141
IČ DPH: SK2022535141
Zochova 16/13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zochova 16/13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 30. 11. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2008
Spisová značka: Sro/49240/B
Predmet podnikania (výber): nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. prof. Anna Polednáková od 30. 11. 2007
    konateľspoločník
  • Martin Polednák od 29. 10. 2025
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MNA Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 588 € a tržby jej klesli o 46 % na 7,3 tis. €.

7,3 tis. €
Tržby
588 €
Strata
10,0 tis. €
Aktíva
6,7 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,1 tis., 2022 −215, 2023 9,4 tis., 2024 3,8 tis., 2025 −58820216,1 tis.2022−21520239,4 tis.20243,8 tis.2025−588
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,5 tis., 2022 7,7 tis., 2023 16,9 tis., 2024 13,5 tis., 2025 7,3 tis.202117,5 tis.20227,7 tis.202316,9 tis.202413,5 tis.20257,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,3 tis. € -588 €
2024 13,5 tis. € 3,8 tis. €
2023 16,9 tis. € 9,4 tis. €
2022 7,7 tis. € -215 €
2021 17,5 tis. € 6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie6,7 tis. €
  • Záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MNA Slovakia, s.r.o. v konkurze?

MNA Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MNA Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MNA Slovakia, s.r.o. tržby 7,3 tis. €.

Je firma MNA Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MNA Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 588 €.

Je MNA Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

MNA Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MNA Slovakia, s.r.o. sídli?

MNA Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Zochova 16/13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026