Energie2 Services s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43801889
DIČ: 2022489843
IČ DPH: SK2022489843
Zámocká 30, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 30, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 24. 11. 2007
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2017
Spisová značka: Sro/117981/B
Predmet podnikania (výber): obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo kúpa tovaru za účelom jeho predaja iný…; sprostredkovanie v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Dávid Vlnka od 24. 11. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Energie2 Services s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 158,1 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
158,1 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
3,1 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
37,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 128,9 tis., 2022 337,0 tis., 2023 507,9 tis., 2024 110,9 tis., 2025 158,1 tis.2021128,9 tis.2022337,0 tis.2023507,9 tis.2024110,9 tis.2025158,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 840,1 tis., 2022 3,0 mil., 2023 4,1 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,1 mil.2021840,1 tis.20223,0 mil.20234,1 mil.20242,3 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 158,1 tis. €
2024 2,3 mil. € 110,9 tis. €
2023 4,1 mil. € 507,9 tis. €
2022 3,0 mil. € 337,0 tis. €
2021 840,1 tis. € 128,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok69,3 tis. €
  • Zásoby2,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky642,2 tis. €
  • Finančné účty100,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie181,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie158,1 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky328,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery419,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Energie2 Services s.r.o. v konkurze?

Energie2 Services s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Energie2 Services s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Energie2 Services s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma Energie2 Services s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Energie2 Services s.r.o. dosiahla zisk 158,1 tis. €.

Je Energie2 Services s.r.o. platiteľom DPH?

Energie2 Services s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Energie2 Services s.r.o. sídli?

Energie2 Services s.r.o. má sídlo na adrese Zámocká 30, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026