K.N.B. Term, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43794866
DIČ: 2022465291
IČ DPH: SK2022465291
Učiteľská 12637/9, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Učiteľská 12637/9, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 19. 10. 2007
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2007
Spisová značka: Sro/48490/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; reklamná a propagačná činnosť; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Slavomír Nožička od 15. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K.N.B. Term, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 39,5 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 297,6 tis. €.

297,6 tis. €
Tržby
39,5 tis. €
Zisk
300,1 tis. €
Celkové výnosy
765,7 tis. €
Aktíva
659,7 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
43,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,8 tis., 2022 214,9 tis., 2023 30,8 tis., 2024 133,2 tis., 2025 39,5 tis.202139,8 tis.2022214,9 tis.202330,8 tis.2024133,2 tis.202539,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 137,4 tis., 2022 477,2 tis., 2023 309,0 tis., 2024 538,1 tis., 2025 297,6 tis.2021137,4 tis.2022477,2 tis.2023309,0 tis.2024538,1 tis.2025297,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 297,6 tis. € 39,5 tis. €
2024 538,1 tis. € 133,2 tis. €
2023 309,0 tis. € 30,8 tis. €
2022 477,2 tis. € 214,9 tis. €
2021 137,4 tis. € 39,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok200,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,9 tis. €
  • Finančné účty528,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov611,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,5 tis. €
  • Rezervy500 €
  • Krátkodobé záväzky105,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K.N.B. Term, s.r.o. v konkurze?

K.N.B. Term, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K.N.B. Term, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K.N.B. Term, s.r.o. tržby 297,6 tis. €.

Je firma K.N.B. Term, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K.N.B. Term, s.r.o. dosiahla zisk 39,5 tis. €.

Je K.N.B. Term, s.r.o. platiteľom DPH?

K.N.B. Term, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K.N.B. Term, s.r.o. sídli?

K.N.B. Term, s.r.o. má sídlo na adrese Učiteľská 12637/9, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026