EEZ service, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43793495
DIČ: 2022475686
IČ DPH: SK2022475686
Kamenná 20, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kamenná 20, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 27. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2007
Spisová značka: Sro/19687/L
Predmet podnikania (výber): vykonávanie stierkovacích prác; spracovanie údajov; inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Obrk od 26. 1. 2011
    konateľ
  • Invest 01, s. r. o. od 17. 2. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EEZ service, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 492 % na 25,0 tis. € a tržby jej narástli o 89 % na 737,0 tis. €.

737,0 tis. €
Tržby
25,0 tis. €
Zisk
737,0 tis. €
Celkové výnosy
740,5 tis. €
Aktíva
149,7 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
17,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,0 tis., 2022 4,8 tis., 2023 20,5 tis., 2024 4,2 tis., 2025 25,0 tis.202110,0 tis.20224,8 tis.202320,5 tis.20244,2 tis.202525,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 676,7 tis., 2022 277,9 tis., 2023 138,2 tis., 2024 390,9 tis., 2025 737,0 tis.2021676,7 tis.2022277,9 tis.2023138,2 tis.2024390,9 tis.2025737,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 737,0 tis. € 25,0 tis. €
2024 390,9 tis. € 4,2 tis. €
2023 138,2 tis. € 20,5 tis. €
2022 277,9 tis. € 4,8 tis. €
2021 676,7 tis. € 10,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok280,3 tis. €
  • Zásoby5,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky111,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky295,9 tis. €
  • Finančné účty8,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie40,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy280,3 tis. €
  • Fondy zo zisku4,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-167,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,0 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky284 €
  • Krátkodobé záväzky377,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie210,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EEZ service, s. r. o. v konkurze?

EEZ service, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EEZ service, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EEZ service, s. r. o. tržby 737,0 tis. €.

Je firma EEZ service, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EEZ service, s. r. o. dosiahla zisk 25,0 tis. €.

Je EEZ service, s. r. o. platiteľom DPH?

EEZ service, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EEZ service, s. r. o. sídli?

EEZ service, s. r. o. má sídlo na adrese Kamenná 20, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026