Clearmountain, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43786880
DIČ: 2022478392
Dvořákovo nábrežie 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dvořákovo nábrežie 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 24. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/48588/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lufthansa Cargo Ltd. od 21. 6. 2011
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť Clearmountain, s.r.o. v roku 2021 znížila zisk o 57 % na 120,7 tis. € a tržby jej narástli na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
120,7 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 4,9 tis., 2018 8,6 tis., 2019 13,3 tis., 2020 282,5 tis., 2021 120,7 tis.20174,9 tis.20188,6 tis.201913,3 tis.2020282,5 tis.2021120,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 51,5 tis., 2018 38,4 tis., 2019 45,8 tis., 2020 44,9 tis., 2021 1,2 mil.201751,5 tis.201838,4 tis.201945,8 tis.202044,9 tis.20211,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 1,2 mil. € 120,7 tis. €
2020 44,9 tis. € 282,5 tis. €
2019 45,8 tis. € 13,3 tis. €
2018 38,4 tis. € 8,6 tis. €
2017 51,5 tis. € 4,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie1,3 mil. €
  • Záväzky87,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Clearmountain, s.r.o. v konkurze?

Clearmountain, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Clearmountain, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala Clearmountain, s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma Clearmountain, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 Clearmountain, s.r.o. dosiahla zisk 120,7 tis. €.

Kde firma Clearmountain, s.r.o. sídli?

Clearmountain, s.r.o. má sídlo na adrese Dvořákovo nábrežie 8, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026