Ján Majcher

IČO 43774750

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Južná 7, Klin
Odvetvie (NACE)
Odpadové hospodářství · 38
Dátum vzniku
1991-12-31
Základné imanie
200,0 tis. Sk
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
C 6905/MSPH

Hlavný predmet podnikania
Silniční motorová doprava

A

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Ján Majcher v konkurze?

Ján Majcher nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je Ján Majcher platiteľom DPH?

Ján Majcher je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ján Majcher sídli?

Ján Majcher má sídlo na adrese Južná 7, Klin, 02941.