Swiss Coffee s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43771963
DIČ: 2022469812
IČ DPH: SK2022469812
Mierová 66, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 66, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.37
Dátum vzniku: 25. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 11. 2007
Spisová značka: Sro/48617/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dana Skaláková od 26. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Fabian od 25. 10. 2007
    prokuristaspoločník
  • Ing. Zita Gigacová od 27. 8. 2022
    prokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Swiss Coffee s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 81 % na 9,7 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
9,7 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
234,6 tis. €
Aktíva
22,3 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
15,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 103,4 tis., 2022 110,0 tis., 2023 57,5 tis., 2024 50,3 tis., 2025 9,7 tis.2021103,4 tis.2022110,0 tis.202357,5 tis.202450,3 tis.20259,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,7 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,4 mil.20212,4 mil.20222,7 mil.20231,3 mil.20241,5 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 9,7 tis. €
2024 1,5 mil. € 50,3 tis. €
2023 1,3 mil. € 57,5 tis. €
2022 2,7 mil. € 110,0 tis. €
2021 2,4 mil. € 103,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,6 tis. €
  • Zásoby111,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,2 tis. €
  • Finančné účty64,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,7 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky200,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie928 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Swiss Coffee s.r.o. v konkurze?

Swiss Coffee s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Swiss Coffee s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Swiss Coffee s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma Swiss Coffee s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Swiss Coffee s.r.o. dosiahla zisk 9,7 tis. €.

Je Swiss Coffee s.r.o. platiteľom DPH?

Swiss Coffee s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Swiss Coffee s.r.o. sídli?

Swiss Coffee s.r.o. má sídlo na adrese Mierová 66, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026