S&D Pharma SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43769926
DIČ: 2022472100
IČ DPH: SK2022472100
Farebná 32, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Farebná 32, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 13. 10. 2007
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2008
Spisová značka: Sro/48417/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); prieskum trhu; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Nemčoková od 13. 10. 2007
    konateľ
  • Daniel Straus od 13. 10. 2007
    konateľspoločník
  • Mgr. Peter Kall od 1. 11. 2009
    konateľ
  • RNDr. Miloš Mikuš, CSc. od 13. 10. 2007
    konateľ
  • LONDON PHARMA & CHEMICALS GROUP LTD. od 26. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S&D Pharma SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 577,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 10,6 mil. €.

10,6 mil. €
Tržby
577,2 tis. €
Zisk
10,7 mil. €
Celkové výnosy
7,8 mil. €
Aktíva
5,3 mil. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
25,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 mil., 2022 628,9 tis., 2023 795,6 tis., 2024 893,7 tis., 2025 577,2 tis.20212,4 mil.2022628,9 tis.2023795,6 tis.2024893,7 tis.2025577,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,2 mil., 2022 10,7 mil., 2023 11,1 mil., 2024 11,6 mil., 2025 10,6 mil.202113,2 mil.202210,7 mil.202311,1 mil.202411,6 mil.202510,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,6 mil. € 577,2 tis. €
2024 11,6 mil. € 893,7 tis. €
2023 11,1 mil. € 795,6 tis. €
2022 10,7 mil. € 628,9 tis. €
2021 13,2 mil. € 2,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,8 tis. €
  • Zásoby2,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,7 mil. €
  • Finančné účty644,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie47,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie577,2 tis. €
  • Rezervy91,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie196,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S&D Pharma SK s.r.o. v konkurze?

S&D Pharma SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S&D Pharma SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S&D Pharma SK s.r.o. tržby 10,6 mil. €.

Je firma S&D Pharma SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S&D Pharma SK s.r.o. dosiahla zisk 577,2 tis. €.

Je S&D Pharma SK s.r.o. platiteľom DPH?

S&D Pharma SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S&D Pharma SK s.r.o. sídli?

S&D Pharma SK s.r.o. má sídlo na adrese Farebná 32, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026