Nagy & Partners, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36869341
DIČ: 2023093666
IČ DPH: SK2023093666
Športová 470/11, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Športová 470/11, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 15. 8. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 4. 2011
Spisová značka: Sro/26012/T
Predmet podnikania: poskytovanie právnych služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Karol Nagy od 15. 8. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Nagy & Partners, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 416 % na 27,8 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 66,5 tis. €.

66,5 tis. €
Tržby
27,8 tis. €
Strata
217,5 tis. €
Aktíva
156,8 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,6 tis., 2022 14,6 tis., 2023 5,3 tis., 2024 −5,4 tis., 2025 −27,8 tis.2021−7,6 tis.202214,6 tis.20235,3 tis.2024−5,4 tis.2025−27,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,3 tis., 2022 77,1 tis., 2023 57,0 tis., 2024 58,0 tis., 2025 66,5 tis.202163,3 tis.202277,1 tis.202357,0 tis.202458,0 tis.202566,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 66,5 tis. € -27,8 tis. €
2024 58,0 tis. € -5,4 tis. €
2023 57,0 tis. € 5,3 tis. €
2022 77,1 tis. € 14,6 tis. €
2021 63,3 tis. € -7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie156,8 tis. €
  • Záväzky60,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Nagy & Partners, s.r.o. v konkurze?

Nagy & Partners, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Nagy & Partners, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Nagy & Partners, s.r.o. tržby 66,5 tis. €.

Je firma Nagy & Partners, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Nagy & Partners, s.r.o. vykázala stratu 27,8 tis. €.

Je Nagy & Partners, s.r.o. platiteľom DPH?

Nagy & Partners, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Nagy & Partners, s.r.o. sídli?

Nagy & Partners, s.r.o. má sídlo na adrese Športová 470/11, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026