Ayr Fair s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36867632
DIČ: 2023029195
IČ DPH: SK2023029195
Zátišie 1099/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zátišie 1099/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 30. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 11. 2020
Spisová značka: Sro/64203/B
Predmet podnikania: prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov s poskytovaním základných služieb spojených s prenájmom

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Stareček od 13. 12. 2019
    konateľ
  • Green Ranch s. r. o. od 21. 8. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ayr Fair s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 99 % na 3,4 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 195,7 tis. €.

195,7 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
198,7 tis. €
Celkové výnosy
505,4 tis. €
Aktíva
45,5 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
5,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,2 tis., 2022 −2,2 tis., 2023 2,1 tis., 2024 259,2 tis., 2025 3,4 tis.2021−2,2 tis.2022−2,2 tis.20232,1 tis.2024259,2 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 176,9 tis., 2022 197,6 tis., 2023 199,3 tis., 2024 274,0 tis., 2025 195,7 tis.2021176,9 tis.2022197,6 tis.2023199,3 tis.2024274,0 tis.2025195,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 184,5 tis., 2022 203,5 tis., 2023 207,1 tis., 2024 281,0 tis., 2025 198,7 tis.2021184,5 tis.2022203,5 tis.2023207,1 tis.2024281,0 tis.2025198,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 252, 2022 0, 2023 284, 2024 0, 2025 9602021252202202023284202402025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 195,7 tis. € 3,4 tis. €
2024 274,0 tis. € 259,2 tis. €
2023 199,3 tis. € 2,1 tis. €
2022 197,6 tis. € -2,2 tis. €
2021 176,9 tis. € -2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok158,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky323,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky504 €
  • Finančné účty22,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky53,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky406,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ayr Fair s. r. o. v konkurze?

Ayr Fair s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ayr Fair s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ayr Fair s. r. o. tržby 195,7 tis. €.

Je firma Ayr Fair s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ayr Fair s. r. o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je Ayr Fair s. r. o. platiteľom DPH?

Ayr Fair s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ayr Fair s. r. o. sídli?

Ayr Fair s. r. o. má sídlo na adrese Zátišie 1099/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026