RECAR Slovensko a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36866334
DIČ: 2022960940
IČ DPH: SK2022960940
Ivanská cesta 2D, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Ivanská cesta 2D, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 6. 1. 2010
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2010
Spisová značka: Sa/4939/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných ako základných služieb spojených s pr…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Akzent BigBoard, a.s. od 24. 8. 2022
    spoločník
  • János Gaál od 2. 2. 2026
    člen predstavenstva
  • Peter Korbačka od 21. 4. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Mojmír Mlčoch od 1. 12. 2025
    člen dozornej rady
  • Mgr. Marcel Grega od 21. 4. 2026
    člen dozornej rady
  • Richard Flimel od 21. 4. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RECAR Slovensko a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 66 % na 35,2 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 378,8 tis. €.

378,8 tis. €
Tržby
35,2 tis. €
Zisk
378,8 tis. €
Celkové výnosy
121,1 tis. €
Aktíva
102,0 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
21,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −15,2 tis., 2022 −3,0 tis., 2023 107,7 tis., 2024 21,2 tis., 2025 35,2 tis.2021−15,2 tis.2022−3,0 tis.2023107,7 tis.202421,2 tis.202535,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 396,2 tis., 2022 374,1 tis., 2023 467,6 tis., 2024 372,2 tis., 2025 378,8 tis.2021396,2 tis.2022374,1 tis.2023467,6 tis.2024372,2 tis.2025378,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 378,8 tis. € 35,2 tis. €
2024 372,2 tis. € 21,2 tis. €
2023 467,6 tis. € 107,7 tis. €
2022 374,1 tis. € -3,0 tis. €
2021 396,2 tis. € -15,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky444 €
  • Krátkodobé pohľadávky87,3 tis. €
  • Finančné účty33,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie50,0 tis. €
  • Kapitálové fondy401,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-391,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie35,2 tis. €
  • Rezervy800 €
  • Dlhodobé záväzky129 €
  • Krátkodobé záväzky18,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RECAR Slovensko a.s. v konkurze?

RECAR Slovensko a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RECAR Slovensko a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RECAR Slovensko a.s. tržby 378,8 tis. €.

Je firma RECAR Slovensko a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RECAR Slovensko a.s. dosiahla zisk 35,2 tis. €.

Je RECAR Slovensko a.s. platiteľom DPH?

RECAR Slovensko a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RECAR Slovensko a.s. sídli?

RECAR Slovensko a.s. má sídlo na adrese Ivanská cesta 2D, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026