JLC DENT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36865842
DIČ: 2022926268
Staškov 590, Staškov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staškov 590, Staškov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 4. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/52126/L
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravot…; dentoalveolárna chirurgia; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Ladislav Čulman od 18. 10. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JLC DENT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 62 % na 220,0 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 824,6 tis. €.

824,6 tis. €
Tržby
220,0 tis. €
Zisk
825,7 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
76,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 138,0 tis., 2022 108,4 tis., 2023 237,8 tis., 2024 135,6 tis., 2025 220,0 tis.2021138,0 tis.2022108,4 tis.2023237,8 tis.2024135,6 tis.2025220,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 459,6 tis., 2022 511,1 tis., 2023 816,8 tis., 2024 838,4 tis., 2025 824,6 tis.2021459,6 tis.2022511,1 tis.2023816,8 tis.2024838,4 tis.2025824,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 467,5 tis., 2022 511,3 tis., 2023 818,2 tis., 2024 838,6 tis., 2025 825,7 tis.2021467,5 tis.2022511,3 tis.2023818,2 tis.2024838,6 tis.2025825,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 35,3 tis., 2022 35,2 tis., 2023 68,5 tis., 2024 42,9 tis., 2025 53,3 tis.202135,3 tis.202235,2 tis.202368,5 tis.202442,9 tis.202553,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 824,6 tis. € 220,0 tis. €
2024 838,4 tis. € 135,6 tis. €
2023 816,8 tis. € 237,8 tis. €
2022 511,1 tis. € 108,4 tis. €
2021 459,6 tis. € 138,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok401,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky738,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky94,7 tis. €
  • Finančné účty228,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov918,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie220,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky305,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JLC DENT s.r.o. v konkurze?

JLC DENT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JLC DENT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JLC DENT s.r.o. tržby 824,6 tis. €.

Je firma JLC DENT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JLC DENT s.r.o. dosiahla zisk 220,0 tis. €.

Kde firma JLC DENT s.r.o. sídli?

JLC DENT s.r.o. má sídlo na adrese Staškov 590, Staškov, 023 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026