DREAM CARE OPTIC, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36864323
DIČ: 2022865317
IČ DPH: SK2022865317
Radlinského 2920/23A, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radlinského 2920/23A, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 11. 8. 2009
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 5. 2023
Spisová značka: Sro/193883/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii v kategórii lekár v špecializačnom odbore oftalmológia; Očná optika; Dohľad nad pracovnými podmienkami

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristína Horkovičová od 14. 2. 2023
    konateľspoločník
  • Peter Slávik od 9. 6. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DREAM CARE OPTIC, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 204,2 tis. € a tržby jej narástli o 132 % na 631,6 tis. €.

631,6 tis. €
Tržby
204,2 tis. €
Zisk
632,7 tis. €
Celkové výnosy
508,0 tis. €
Aktíva
332,1 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
57,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −12,6 tis., 2022 −15,4 tis., 2023 33,5 tis., 2024 142,0 tis., 2025 204,2 tis.2021−12,6 tis.2022−15,4 tis.202333,5 tis.2024142,0 tis.2025204,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 80,5 tis., 2022 100,2 tis., 2023 162,0 tis., 2024 272,2 tis., 2025 631,6 tis.202180,5 tis.2022100,2 tis.2023162,0 tis.2024272,2 tis.2025631,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 81,5 tis., 2022 100,2 tis., 2023 162,0 tis., 2024 274,9 tis., 2025 632,7 tis.202181,5 tis.2022100,2 tis.2023162,0 tis.2024274,9 tis.2025632,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 4,8 tis., 2024 0, 2025 53,6 tis.202102022020234,8 tis.20240202553,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 631,6 tis. € 204,2 tis. €
2024 272,2 tis. € 142,0 tis. €
2023 162,0 tis. € 33,5 tis. €
2022 100,2 tis. € -15,4 tis. €
2021 80,5 tis. € -12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok108,2 tis. €
  • Zásoby59,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky308,0 tis. €
  • Finančné účty32,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov120,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie204,2 tis. €
  • Rezervy2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky55,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky118,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DREAM CARE OPTIC, s.r.o. v konkurze?

DREAM CARE OPTIC, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DREAM CARE OPTIC, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DREAM CARE OPTIC, s.r.o. tržby 631,6 tis. €.

Je firma DREAM CARE OPTIC, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DREAM CARE OPTIC, s.r.o. dosiahla zisk 204,2 tis. €.

Je DREAM CARE OPTIC, s.r.o. platiteľom DPH?

DREAM CARE OPTIC, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DREAM CARE OPTIC, s.r.o. sídli?

DREAM CARE OPTIC, s.r.o. má sídlo na adrese Radlinského 2920/23A, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026