Dentvital s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36863815
DIČ: 2022846430
Bajzova 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajzova 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 20. 6. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/59030/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení - ambulancii v odbore stomatológia; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Ladislav Korček od 22. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dentvital s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 11,3 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 123,8 tis. €.

123,8 tis. €
Tržby
11,3 tis. €
Zisk
139,8 tis. €
Celkové výnosy
99,8 tis. €
Aktíva
39,1 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
51,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −12,1 tis., 2022 11,5 tis., 2023 9,4 tis., 2024 11,2 tis., 2025 11,3 tis.2021−12,1 tis.202211,5 tis.20239,4 tis.202411,2 tis.202511,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 72,9 tis., 2022 127,8 tis., 2023 106,5 tis., 2024 105,9 tis., 2025 123,8 tis.202172,9 tis.2022127,8 tis.2023106,5 tis.2024105,9 tis.2025123,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 73,9 tis., 2022 127,8 tis., 2023 106,5 tis., 2024 105,9 tis., 2025 139,8 tis.202173,9 tis.2022127,8 tis.2023106,5 tis.2024105,9 tis.2025139,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 984, 2023 1,3 tis., 2024 3,0 tis., 2025 3,3 tis.20210202298420231,3 tis.20243,0 tis.20253,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 123,8 tis. € 11,3 tis. €
2024 105,9 tis. € 11,2 tis. €
2023 106,5 tis. € 9,4 tis. €
2022 127,8 tis. € 11,5 tis. €
2021 72,9 tis. € -12,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,4 tis. €
  • Finančné účty26,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov22,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,3 tis. €
  • Rezervy340 €
  • Dlhodobé záväzky35,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dentvital s. r. o. v konkurze?

Dentvital s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dentvital s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dentvital s. r. o. tržby 123,8 tis. €.

Je firma Dentvital s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dentvital s. r. o. dosiahla zisk 11,3 tis. €.

Kde firma Dentvital s. r. o. sídli?

Dentvital s. r. o. má sídlo na adrese Bajzova 2, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026