ACRES spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36861987
DIČ: 2022752105
IČ DPH: SK2022752105
Karadžičova 7609/14, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 7609/14, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 24. 1. 2009
Základné imanie: 21,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2009
Spisová značka: Sro/56411/B
Predmet podnikania: poskytovanie právnych služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Málek od 24. 1. 2009
    konateľspoločník
  • Mgr. Marián Ďuriš od 24. 1. 2009
    konateľspoločník
  • Peter Nemec od 24. 1. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ACRES spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 107,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 601,3 tis. €.

601,3 tis. €
Tržby
107,7 tis. €
Zisk
601,4 tis. €
Celkové výnosy
254,0 tis. €
Aktíva
131,9 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
48,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 191,0 tis., 2022 171,1 tis., 2023 161,5 tis., 2024 93,5 tis., 2025 107,7 tis.2021191,0 tis.2022171,1 tis.2023161,5 tis.202493,5 tis.2025107,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 774,5 tis., 2022 724,3 tis., 2023 681,2 tis., 2024 556,7 tis., 2025 601,3 tis.2021774,5 tis.2022724,3 tis.2023681,2 tis.2024556,7 tis.2025601,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 601,3 tis. € 107,7 tis. €
2024 556,7 tis. € 93,5 tis. €
2023 681,2 tis. € 161,5 tis. €
2022 724,3 tis. € 171,1 tis. €
2021 774,5 tis. € 191,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky14,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky183,0 tis. €
  • Finančné účty48,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie965 €

Pasíva

  • Základné imanie21,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie107,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky119,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ACRES spol. s r. o. v konkurze?

ACRES spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ACRES spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ACRES spol. s r. o. tržby 601,3 tis. €.

Je firma ACRES spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ACRES spol. s r. o. dosiahla zisk 107,7 tis. €.

Je ACRES spol. s r. o. platiteľom DPH?

ACRES spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ACRES spol. s r. o. sídli?

ACRES spol. s r. o. má sídlo na adrese Karadžičova 7609/14, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026