PAMEL - MED, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36861588
DIČ: 2820003494
Školská 333/21, Rajecké Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 333/21, Rajecké Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 1. 1. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/50639/L
Predmet podnikania: prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravot…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Meliš od 18. 1. 2018
    konateľspoločník
  • MUDr. Pavel Meliš od 1. 1. 2009
    konateľ
  • MUDr. Tomáš Meliš od 1. 1. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAMEL - MED, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 117 % na 6,6 tis. € a tržby jej ostali na 68,8 tis. €.

68,8 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
25,2 tis. €
Aktíva
18,1 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −452, 2022 264, 2023 2,6 tis., 2024 3,0 tis., 2025 6,6 tis.2021−452202226420232,6 tis.20243,0 tis.20256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,1 tis., 2022 59,4 tis., 2023 64,3 tis., 2024 68,7 tis., 2025 68,8 tis.202158,1 tis.202259,4 tis.202364,3 tis.202468,7 tis.202568,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,8 tis. € 6,6 tis. €
2024 68,7 tis. € 3,0 tis. €
2023 64,3 tis. € 2,6 tis. €
2022 59,4 tis. € 264 €
2021 58,1 tis. € -452 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,1 tis. €
  • Záväzky7,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAMEL - MED, s.r.o. v konkurze?

PAMEL - MED, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAMEL - MED, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAMEL - MED, s.r.o. tržby 68,8 tis. €.

Je firma PAMEL - MED, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAMEL - MED, s.r.o. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Kde firma PAMEL - MED, s.r.o. sídli?

PAMEL - MED, s.r.o. má sídlo na adrese Školská 333/21, Rajecké Teplice, 013 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026