SLAVONIA CEE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36859869
DIČ: 2022670738
IČ DPH: SK2022670738
Mlynské Nivy 73, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské Nivy 73, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.83
Dátum vzniku: 28. 8. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2008
Spisová značka: Sro/125195/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prev…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gunter Erker od 10. 1. 2018
    konateľspoločník
  • Stefan Erker od 10. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLAVONIA CEE s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 435 € a tržby jej narástli o 43 % na 936,8 tis. €.

936,8 tis. €
Tržby
435 €
Zisk
942,6 tis. €
Celkové výnosy
662,8 tis. €
Aktíva
474,6 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
12,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 94,2 tis., 2022 60,9 tis., 2023 188,4 tis., 2024 −47,8 tis., 2025 435202194,2 tis.202260,9 tis.2023188,4 tis.2024−47,8 tis.2025435
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,8 mil., 2024 655,2 tis., 2025 936,8 tis.20211,1 mil.20221,2 mil.20231,8 mil.2024655,2 tis.2025936,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 936,8 tis. € 435 €
2024 655,2 tis. € -47,8 tis. €
2023 1,8 mil. € 188,4 tis. €
2022 1,2 mil. € 60,9 tis. €
2021 1,1 mil. € 94,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,6 tis. €
  • Zásoby141,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky121,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky248,5 tis. €
  • Finančné účty134,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov453,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie435 €
  • Rezervy747 €
  • Dlhodobé záväzky16,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky171,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLAVONIA CEE s.r.o. v konkurze?

SLAVONIA CEE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLAVONIA CEE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLAVONIA CEE s.r.o. tržby 936,8 tis. €.

Je firma SLAVONIA CEE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLAVONIA CEE s.r.o. dosiahla zisk 435 €.

Je SLAVONIA CEE s.r.o. platiteľom DPH?

SLAVONIA CEE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLAVONIA CEE s.r.o. sídli?

SLAVONIA CEE s.r.o. má sídlo na adrese Mlynské Nivy 73, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026