Shanti, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36856932
DIČ: 2022535658
IČ DPH: SK2022535658
Mierová 10, Želiezovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 10, Želiezovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 14. 2. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/21598/N
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancia psychiatrie; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Katarína Dasová od 16. 4. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Shanti, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 48,7 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 165,7 tis. €.

165,7 tis. €
Tržby
48,7 tis. €
Zisk
189,6 tis. €
Aktíva
154,3 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,0 tis., 2022 34,7 tis., 2023 51,5 tis., 2024 49,3 tis., 2025 48,7 tis.202132,0 tis.202234,7 tis.202351,5 tis.202449,3 tis.202548,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 109,3 tis., 2022 125,0 tis., 2023 142,0 tis., 2024 151,9 tis., 2025 165,7 tis.2021109,3 tis.2022125,0 tis.2023142,0 tis.2024151,9 tis.2025165,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 165,7 tis. € 48,7 tis. €
2024 151,9 tis. € 49,3 tis. €
2023 142,0 tis. € 51,5 tis. €
2022 125,0 tis. € 34,7 tis. €
2021 109,3 tis. € 32,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie154,3 tis. €
  • Záväzky35,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Shanti, s.r.o. v konkurze?

Shanti, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Shanti, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Shanti, s.r.o. tržby 165,7 tis. €.

Je firma Shanti, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Shanti, s.r.o. dosiahla zisk 48,7 tis. €.

Je Shanti, s.r.o. platiteľom DPH?

Shanti, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Shanti, s.r.o. sídli?

Shanti, s.r.o. má sídlo na adrese Mierová 10, Želiezovce, 937 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026