Alergo NR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36855171
DIČ: 2022497158
Hurbanova 1148/1, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 1148/1, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 18. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/21253/N
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie neštátneho zdravotníckeho zariadenia v odbore klinická imunológia a alergológia; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Martina Bánovská od 20. 1. 2011
    konateľspoločník
  • Peter Bánovský od 1. 1. 2013
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Alergo NR, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 53 % na 42,8 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 140,1 tis. €.

140,1 tis. €
Tržby
42,8 tis. €
Zisk
92,4 tis. €
Aktíva
69,2 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,6 tis., 2022 15,5 tis., 2023 22,6 tis., 2024 28,0 tis., 2025 42,8 tis.20215,6 tis.202215,5 tis.202322,6 tis.202428,0 tis.202542,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,9 tis., 2022 87,9 tis., 2023 123,4 tis., 2024 129,5 tis., 2025 140,1 tis.202162,9 tis.202287,9 tis.2023123,4 tis.2024129,5 tis.2025140,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 140,1 tis. € 42,8 tis. €
2024 129,5 tis. € 28,0 tis. €
2023 123,4 tis. € 22,6 tis. €
2022 87,9 tis. € 15,5 tis. €
2021 62,9 tis. € 5,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie69,2 tis. €
  • Záväzky23,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Alergo NR, s.r.o. v konkurze?

Alergo NR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Alergo NR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Alergo NR, s.r.o. tržby 140,1 tis. €.

Je firma Alergo NR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Alergo NR, s.r.o. dosiahla zisk 42,8 tis. €.

Kde firma Alergo NR, s.r.o. sídli?

Alergo NR, s.r.o. má sídlo na adrese Hurbanova 1148/1, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026