ReSpect MI5, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36853950
DIČ: 2022650630
IČ DPH: SK2022650630
Michalská 5, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Michalská 5, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 24. 11. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2012
Spisová značka: Sro/49145/B
Predmet podnikania (výber): vykonávanie činnosti vo výstavbe podľa § 4 Zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stav…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; inžinierska činnosť - obstarávanie služieb v stavebníctve v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dipl. Ing. arch. Branislav Kaliský od 24. 11. 2007
    konateľ
  • Mgr. Linda Chrenová od 14. 2. 2017
    konateľspoločník
  • Ibelin a. s. od 8. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ReSpect MI5, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,6 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 298,0 tis. €.

298,0 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Strata
298,0 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
225,2 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
38,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,0 tis., 2022 23,6 tis., 2023 −5,1 tis., 2024 8,2 tis., 2025 −6,6 tis.202115,0 tis.202223,6 tis.2023−5,1 tis.20248,2 tis.2025−6,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 206,9 tis., 2022 269,6 tis., 2023 320,7 tis., 2024 301,8 tis., 2025 298,0 tis.2021206,9 tis.2022269,6 tis.2023320,7 tis.2024301,8 tis.2025298,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 298,0 tis. € -6,6 tis. €
2024 301,8 tis. € 8,2 tis. €
2023 320,7 tis. € -5,1 tis. €
2022 269,6 tis. € 23,6 tis. €
2021 206,9 tis. € 15,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky60,1 tis. €
  • Finančné účty18,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie378 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku4,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,6 tis. €
  • Rezervy260 €
  • Dlhodobé záväzky140,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky370,5 tis. €
  • Bankové úvery954,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ReSpect MI5, s.r.o. v konkurze?

ReSpect MI5, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ReSpect MI5, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ReSpect MI5, s.r.o. tržby 298,0 tis. €.

Je firma ReSpect MI5, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ReSpect MI5, s.r.o. vykázala stratu 6,6 tis. €.

Je ReSpect MI5, s.r.o. platiteľom DPH?

ReSpect MI5, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ReSpect MI5, s.r.o. sídli?

ReSpect MI5, s.r.o. má sídlo na adrese Michalská 5, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026