MEDBEL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36853437
DIČ: 2022485135
Letecká 37/1784, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Letecká 37/1784, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 16. 11. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/20997/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Marta Belanská od 16. 11. 2007
    konateľspoločník
  • MUDr. Miroslav Belanský od 16. 11. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDBEL, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 105,6 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 363,4 tis. €.

363,4 tis. €
Tržby
105,6 tis. €
Zisk
363,4 tis. €
Celkové výnosy
150,2 tis. €
Aktíva
112,9 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
79,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 77,3 tis., 2022 99,1 tis., 2023 122,9 tis., 2024 103,3 tis., 2025 105,6 tis.202177,3 tis.202299,1 tis.2023122,9 tis.2024103,3 tis.2025105,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 294,6 tis., 2022 317,5 tis., 2023 372,8 tis., 2024 369,9 tis., 2025 363,4 tis.2021294,6 tis.2022317,5 tis.2023372,8 tis.2024369,9 tis.2025363,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 363,4 tis. € 105,6 tis. €
2024 369,9 tis. € 103,3 tis. €
2023 372,8 tis. € 122,9 tis. €
2022 317,5 tis. € 99,1 tis. €
2021 294,6 tis. € 77,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,2 tis. €
  • Finančné účty110,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie105,6 tis. €
  • Rezervy6,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky30,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDBEL, s.r.o. v konkurze?

MEDBEL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDBEL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDBEL, s.r.o. tržby 363,4 tis. €.

Je firma MEDBEL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDBEL, s.r.o. dosiahla zisk 105,6 tis. €.

Kde firma MEDBEL, s.r.o. sídli?

MEDBEL, s.r.o. má sídlo na adrese Letecká 37/1784, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026