LM No Limit s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36852155
DIČ: 2022480405
IČ DPH: SK2022480405
Partizánska 119/36, Hrabušice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 119/36, Hrabušice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 6. 11. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2008
Spisová značka: Sro/20658/V
Predmet podnikania (výber): reklamná a propagačná činnosť; demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy; betonárske práce - ukladanie hotových betónových dielcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Lengvarský od 6. 11. 2007
    konateľspoločník
  • Mgr. Ľuboš Lengvarský od 6. 11. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LM No Limit s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 94 % na 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 56 % na 173,8 tis. €.

173,8 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
173,8 tis. €
Celkové výnosy
432,0 tis. €
Aktíva
212,3 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
70,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 123,0 tis., 2022 153, 2023 1,1 tis., 2024 55,2 tis., 2025 3,2 tis.2021123,0 tis.202215320231,1 tis.202455,2 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 521,4 tis., 2022 128,6 tis., 2023 237,5 tis., 2024 392,9 tis., 2025 173,8 tis.2021521,4 tis.2022128,6 tis.2023237,5 tis.2024392,9 tis.2025173,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 173,8 tis. € 3,2 tis. €
2024 392,9 tis. € 55,2 tis. €
2023 237,5 tis. € 1,1 tis. €
2022 128,6 tis. € 153 €
2021 521,4 tis. € 123,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok375,3 tis. €
  • Zásoby623 €
  • Krátkodobé pohľadávky19,8 tis. €
  • Finančné účty36,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov201,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,2 tis. €
  • Rezervy386 €
  • Dlhodobé záväzky190,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,8 tis. €
  • Bankové úvery24,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LM No Limit s.r.o. v konkurze?

LM No Limit s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LM No Limit s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LM No Limit s.r.o. tržby 173,8 tis. €.

Je firma LM No Limit s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LM No Limit s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je LM No Limit s.r.o. platiteľom DPH?

LM No Limit s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LM No Limit s.r.o. sídli?

LM No Limit s.r.o. má sídlo na adrese Partizánska 119/36, Hrabušice, 053 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026