Eastestate, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36850781
DIČ: 2022469691
IČ DPH: SK2022469691
Šoltésovej 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Šoltésovej 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 25. 10. 2007
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2015
Spisová značka: Sa/7938/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prená…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Rehák od 9. 4. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Ján Solomon od 9. 4. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Ladislav Rehák od 9. 4. 2026
    člen predstavenstva
  • Andrej Rehák od 9. 4. 2026
    člen dozornej rady
  • JUDr. Ivan Ikrényi, PhD., F.I.I. od 9. 4. 2026
    člen dozornej rady
  • Petra Reháková Ficová od 9. 4. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Eastestate, a.s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,9 tis. € a tržby jej narástli o 47 % na 8,4 tis. €.

8,4 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Strata
8,9 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
65,5 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
13,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 tis., 2022 −249, 2023 4,6 tis., 2024 3,8 tis., 2025 −1,9 tis.20214,1 tis.2022−24920234,6 tis.20243,8 tis.2025−1,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,6 tis., 2022 6,2 tis., 2023 5,6 tis., 2024 5,7 tis., 2025 8,4 tis.20215,6 tis.20226,2 tis.20235,6 tis.20245,7 tis.20258,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,4 tis. € -1,9 tis. €
2024 5,7 tis. € 3,8 tis. €
2023 5,6 tis. € 4,6 tis. €
2022 6,2 tis. € -249 €
2021 5,6 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok936,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,3 tis. €
  • Finančné účty69,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku5,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,9 tis. €
  • Rezervy500 €
  • Dlhodobé záväzky751,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky204,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Eastestate, a.s. v konkurze?

Eastestate, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Eastestate, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Eastestate, a.s. tržby 8,4 tis. €.

Je firma Eastestate, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Eastestate, a.s. vykázala stratu 1,9 tis. €.

Je Eastestate, a.s. platiteľom DPH?

Eastestate, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Eastestate, a.s. sídli?

Eastestate, a.s. má sídlo na adrese Šoltésovej 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026