RIMATECH SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36849286
DIČ: 2022483606
IČ DPH: SK2022483606
S. H. Vajanského 60, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: S. H. Vajanského 60, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 26. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2008
Spisová značka: Sro/20890/N
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností - (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Makai od 28. 4. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 311 € a tržby jej klesli o 43 % na 48,0 tis. €.

48,0 tis. €
Tržby
311 €
Zisk
54,2 tis. €
Aktíva
9,7 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 355, 2023 3,3 tis., 2024 2,0 tis., 2025 311202115,5 tis.202235520233,3 tis.20242,0 tis.2025311
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 104,8 tis., 2022 47,5 tis., 2023 64,0 tis., 2024 83,7 tis., 2025 48,0 tis.2021104,8 tis.202247,5 tis.202364,0 tis.202483,7 tis.202548,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,0 tis. € 311 €
2024 83,7 tis. € 2,0 tis. €
2023 64,0 tis. € 3,3 tis. €
2022 47,5 tis. € 355 €
2021 104,8 tis. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,7 tis. €
  • Záväzky44,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. tržby 48,0 tis. €.

Je firma RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 311 €.

Je RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. sídli?

RIMATECH SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese S. H. Vajanského 60, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026