DZ Trading, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36847828
DIČ: 2022465918
IČ DPH: SK2022465918
Tatranská Lomnica 14648, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská Lomnica 14648, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 16. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2019
Spisová značka: Sro/19236/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja ďalším prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; komisionálny predaj v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Drahomír Chochol od 16. 10. 2007
    konateľspoločník
  • Zuzana Chocholová od 23. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DZ Trading, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 42,1 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 205,2 tis. €.

205,2 tis. €
Tržby
42,1 tis. €
Zisk
193,0 tis. €
Aktíva
159,9 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −12,9 tis., 2022 58,6 tis., 2023 56,2 tis., 2024 66,5 tis., 2025 42,1 tis.2021−12,9 tis.202258,6 tis.202356,2 tis.202466,5 tis.202542,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 127,0 tis., 2022 215,6 tis., 2023 210,0 tis., 2024 244,9 tis., 2025 205,2 tis.2021127,0 tis.2022215,6 tis.2023210,0 tis.2024244,9 tis.2025205,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 205,2 tis. € 42,1 tis. €
2024 244,9 tis. € 66,5 tis. €
2023 210,0 tis. € 56,2 tis. €
2022 215,6 tis. € 58,6 tis. €
2021 127,0 tis. € -12,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie159,9 tis. €
  • Záväzky33,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DZ Trading, s.r.o. v konkurze?

DZ Trading, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DZ Trading, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DZ Trading, s.r.o. tržby 205,2 tis. €.

Je firma DZ Trading, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DZ Trading, s.r.o. dosiahla zisk 42,1 tis. €.

Je DZ Trading, s.r.o. platiteľom DPH?

DZ Trading, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DZ Trading, s.r.o. sídli?

DZ Trading, s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská Lomnica 14648, Vysoké Tatry, 059 60.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026