TN logistica SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36846902
DIČ: 2022460462
IČ DPH: SK2022460462
Michalská 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Michalská 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 12. 10. 2007
Základné imanie: 5,9 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2007
Spisová značka: Sro/48375/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rocco Loria od 12. 10. 2007
    konateľspoločník
  • TORELLO TRASPORTI S.R.L. od 20. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TN logistica SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 134 % na 1,7 mil. € a tržby jej klesli o 32 % na 50,7 mil. €.

50,7 mil. €
Tržby
1,7 mil. €
Zisk
57,2 mil. €
Celkové výnosy
39,2 mil. €
Aktíva
12,7 mil. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
20,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 516,6 tis., 2022 1,8 mil., 2023 −570,6 tis., 2024 715,9 tis., 2025 1,7 mil.2021516,6 tis.20221,8 mil.2023−570,6 tis.2024715,9 tis.20251,7 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,6 mil., 2022 83,2 mil., 2023 77,7 mil., 2024 74,1 mil., 2025 50,7 mil.202176,6 mil.202283,2 mil.202377,7 mil.202474,1 mil.202550,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,7 mil. € 1,7 mil. €
2024 74,1 mil. € 715,9 tis. €
2023 77,7 mil. € -570,6 tis. €
2022 83,2 mil. € 1,8 mil. €
2021 76,6 mil. € 516,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,7 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok508,2 tis. €
  • Zásoby43,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky21,9 mil. €
  • Finančné účty171,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie5,9 mil. €
  • Kapitálové fondy140,0 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,7 mil. €
  • Rezervy57,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky12,9 mil. €
  • Bankové úvery6,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TN logistica SK, s.r.o. v konkurze?

TN logistica SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TN logistica SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TN logistica SK, s.r.o. tržby 50,7 mil. €.

Je firma TN logistica SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TN logistica SK, s.r.o. dosiahla zisk 1,7 mil. €.

Je TN logistica SK, s.r.o. platiteľom DPH?

TN logistica SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TN logistica SK, s.r.o. sídli?

TN logistica SK, s.r.o. má sídlo na adrese Michalská 7, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026