TEC-PRODUCT s.r.o.

IČO 36845744 · DIČ 2022476720

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Cintorínska 7, Bratislava
Odvetvie (NACE)
Velkoobchod · 46.19
Dátum vzniku
2007-10-10
Tržby 2025
480 €
Výsledok hospodárenia 2025
140 €
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/42096/R

Hlavný predmet podnikania
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností,

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 480 € 140 €
2024 480 € 140 €
2023 480 € 408 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

B

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma TEC-PRODUCT s.r.o. v konkurze?

TEC-PRODUCT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TEC-PRODUCT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TEC-PRODUCT s.r.o. tržby 480 €.

Kde firma TEC-PRODUCT s.r.o. sídli?

TEC-PRODUCT s.r.o. má sídlo na adrese Cintorínska 7, Bratislava, 811 08.