UHAL trade s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36845400
DIČ: 2022467073
IČ DPH: SK2022467073
Pozdišovce 247, Pozdišovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pozdišovce 247, Pozdišovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.66
Dátum vzniku: 20. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2007
Spisová značka: Sro/20539/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. František Uhal od 20. 10. 2007
    konateľspoločník
  • Ing. Monika Uhalová od 20. 10. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UHAL trade s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 323 % na 10,7 tis. € a tržby jej klesli o 46 % na 366,0 tis. €.

366,0 tis. €
Tržby
10,7 tis. €
Zisk
374,8 tis. €
Celkové výnosy
356,0 tis. €
Aktíva
118,8 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
19,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −31,1 tis., 2022 28,4 tis., 2023 278, 2024 2,5 tis., 2025 10,7 tis.2021−31,1 tis.202228,4 tis.202327820242,5 tis.202510,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 445,6 tis., 2022 743,3 tis., 2023 252,6 tis., 2024 674,9 tis., 2025 366,0 tis.2021445,6 tis.2022743,3 tis.2023252,6 tis.2024674,9 tis.2025366,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 366,0 tis. € 10,7 tis. €
2024 674,9 tis. € 2,5 tis. €
2023 252,6 tis. € 278 €
2022 743,3 tis. € 28,4 tis. €
2021 445,6 tis. € -31,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok134,4 tis. €
  • Zásoby10,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky136,6 tis. €
  • Finančné účty74,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov100,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,7 tis. €
  • Rezervy930 €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky89,3 tis. €
  • Bankové úvery136,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UHAL trade s.r.o. v konkurze?

UHAL trade s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UHAL trade s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UHAL trade s.r.o. tržby 366,0 tis. €.

Je firma UHAL trade s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UHAL trade s.r.o. dosiahla zisk 10,7 tis. €.

Je UHAL trade s.r.o. platiteľom DPH?

UHAL trade s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UHAL trade s.r.o. sídli?

UHAL trade s.r.o. má sídlo na adrese Pozdišovce 247, Pozdišovce, 072 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026