ANTEUS, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36842231
DIČ: 2022458889
IČ DPH: SK2022458889
Ďapalovce 141, Ďapalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ďapalovce 141, Ďapalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 3. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 11. 2007
Spisová značka: Sro/19183/P
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; kovoobrábanie; inžinierska činnosť (mimo vybraných činností vo výstavbe) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Jakubov, PhD. od 3. 10. 2007
    konateľspoločník
  • Jozef Goffa od 3. 10. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť ANTEUS, spol. s r.o. v roku 2023 zvýšila zisk o 136 % na 42,0 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 306,3 tis. €.

306,3 tis. €
Tržby
42,0 tis. €
Zisk
66,7 tis. €
Aktíva
47,0 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 22,8 tis., 2020 57,5 tis., 2021 20,5 tis., 2022 17,8 tis., 2023 42,0 tis.201922,8 tis.202057,5 tis.202120,5 tis.202217,8 tis.202342,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 216,5 tis., 2020 206,0 tis., 2021 163,4 tis., 2022 308,6 tis., 2023 306,3 tis.2019216,5 tis.2020206,0 tis.2021163,4 tis.2022308,6 tis.2023306,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 306,3 tis. € 42,0 tis. €
2022 308,6 tis. € 17,8 tis. €
2021 163,4 tis. € 20,5 tis. €
2020 206,0 tis. € 57,5 tis. €
2019 216,5 tis. € 22,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie47,0 tis. €
  • Záväzky19,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANTEUS, spol. s r.o. v konkurze?

ANTEUS, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANTEUS, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala ANTEUS, spol. s r.o. tržby 306,3 tis. €.

Je firma ANTEUS, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 ANTEUS, spol. s r.o. dosiahla zisk 42,0 tis. €.

Je ANTEUS, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ANTEUS, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANTEUS, spol. s r.o. sídli?

ANTEUS, spol. s r.o. má sídlo na adrese Ďapalovce 141, Ďapalovce, 094 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 19. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026