CICERO GROUP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36839205
DIČ: 2022460418
IČ DPH: SK2022460418
Ambroseho 2478/15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ambroseho 2478/15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 27. 9. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 10. 2007
Spisová značka: Sro/48111/B
Predmet podnikania (výber): činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov; reklamná a propagačná činnosť; sprostredkovanie reklamy v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petr Jašák od 27. 9. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CICERO GROUP s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 4,3 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 109,1 tis. €.

109,1 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
109,1 tis. €
Celkové výnosy
338,1 tis. €
Aktíva
101,5 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
51,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 558, 2022 −9,8 tis., 2023 41,0 tis., 2024 7,0 tis., 2025 4,3 tis.20215582022−9,8 tis.202341,0 tis.20247,0 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 72,3 tis., 2022 73,2 tis., 2023 139,3 tis., 2024 80,9 tis., 2025 109,1 tis.202172,3 tis.202273,2 tis.2023139,3 tis.202480,9 tis.2025109,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 109,1 tis. € 4,3 tis. €
2024 80,9 tis. € 7,0 tis. €
2023 139,3 tis. € 41,0 tis. €
2022 73,2 tis. € -9,8 tis. €
2021 72,3 tis. € 558 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok309,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,1 tis. €
  • Finančné účty17,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,3 tis. €
  • Rezervy250 €
  • Dlhodobé záväzky54,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky62,5 tis. €
  • Bankové úvery119,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CICERO GROUP s.r.o. v konkurze?

CICERO GROUP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CICERO GROUP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CICERO GROUP s.r.o. tržby 109,1 tis. €.

Je firma CICERO GROUP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CICERO GROUP s.r.o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je CICERO GROUP s.r.o. platiteľom DPH?

CICERO GROUP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CICERO GROUP s.r.o. sídli?

CICERO GROUP s.r.o. má sídlo na adrese Ambroseho 2478/15, Bratislava, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026