DEPONY s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36836516
DIČ: 2022457734
IČ DPH: SK2022457734
Štúrova 567/30, Holíč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 567/30, Holíč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.11
Dátum vzniku: 21. 9. 2007
Základné imanie: 8,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2011
Spisová značka: Sro/20667/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Peter Vrábel od 1. 8. 2022
    konateľspoločník
  • TEGRA INVEST, s.r.o. od 1. 8. 2022
    spoločník
  • František Ftáčnik od 25. 1. 2023
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DEPONY s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 227 % na 65,3 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
65,3 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
999,5 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
65,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,4 tis., 2022 59,5 tis., 2023 63,8 tis., 2024 19,9 tis., 2025 65,3 tis.202155,4 tis.202259,5 tis.202363,8 tis.202419,9 tis.202565,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 963,5 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,2 mil.2021963,5 tis.20221,0 mil.20231,1 mil.20241,1 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 65,3 tis. €
2024 1,1 mil. € 19,9 tis. €
2023 1,1 mil. € 63,8 tis. €
2022 1,0 mil. € 59,5 tis. €
2021 963,5 tis. € 55,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby15,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky260,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky282,7 tis. €
  • Finančné účty49,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,1 tis. €
  • Kapitálové fondy384,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov542,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie65,3 tis. €
  • Rezervy205,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky863,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky113,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEPONY s. r. o. v konkurze?

DEPONY s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEPONY s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DEPONY s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma DEPONY s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DEPONY s. r. o. dosiahla zisk 65,3 tis. €.

Je DEPONY s. r. o. platiteľom DPH?

DEPONY s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DEPONY s. r. o. sídli?

DEPONY s. r. o. má sídlo na adrese Štúrova 567/30, Holíč, 908 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026