M - works, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36827401
DIČ: 2022451035
IČ DPH: SK2022451035
Herlianska 517/34, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Herlianska 517/34, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 5. 9. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 2007
Spisová značka: Sro/19058/P
Predmet podnikania (výber): výroba audiovizuálnych programov; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ondrej Micik od 5. 9. 2007
    konateľ
  • Ing. Ondrej Micík od 5. 9. 2007
    spoločník
  • Marta Micíková od 10. 6. 2017
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M - works, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 92,6 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 312,4 tis. €.

312,4 tis. €
Tržby
92,6 tis. €
Zisk
335,9 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
78,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,9 tis., 2022 132,1 tis., 2023 144,5 tis., 2024 107,7 tis., 2025 92,6 tis.202159,9 tis.2022132,1 tis.2023144,5 tis.2024107,7 tis.202592,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 267,0 tis., 2022 419,0 tis., 2023 477,8 tis., 2024 330,7 tis., 2025 312,4 tis.2021267,0 tis.2022419,0 tis.2023477,8 tis.2024330,7 tis.2025312,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 312,4 tis. € 92,6 tis. €
2024 330,7 tis. € 107,7 tis. €
2023 477,8 tis. € 144,5 tis. €
2022 419,0 tis. € 132,1 tis. €
2021 267,0 tis. € 59,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok291,6 tis. €
  • Zásoby18,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty184,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,3 tis. €
  • Kapitálové fondy502 €
  • Fondy zo zisku9,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie92,6 tis. €
  • Rezervy980 €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky15,4 tis. €
  • Bankové úvery150,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M - works, s.r.o. v konkurze?

M - works, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M - works, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M - works, s.r.o. tržby 312,4 tis. €.

Je firma M - works, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M - works, s.r.o. dosiahla zisk 92,6 tis. €.

Je M - works, s.r.o. platiteľom DPH?

M - works, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M - works, s.r.o. sídli?

M - works, s.r.o. má sídlo na adrese Herlianska 517/34, Vranov nad Topľou, 093 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026