Janie IT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36824917
DIČ: 2022439364
IČ DPH: SK2022439364
Vinohradská 47A, Šenkvice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vinohradská 47A, Šenkvice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 29. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 9. 2018
Spisová značka: Sro/47624/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľuboš Petrík od 25. 11. 2019
    konateľspoločník
  • Jana Petríková od 5. 9. 2018
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Janie IT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 62 % na 44,3 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 118,9 tis. €.

118,9 tis. €
Tržby
44,3 tis. €
Zisk
123,1 tis. €
Celkové výnosy
237,4 tis. €
Aktíva
227,6 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
51,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,7 tis., 2022 24,1 tis., 2023 23,3 tis., 2024 27,4 tis., 2025 44,3 tis.202124,7 tis.202224,1 tis.202323,3 tis.202427,4 tis.202544,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 185,5 tis., 2022 106,2 tis., 2023 112,9 tis., 2024 105,7 tis., 2025 118,9 tis.2021185,5 tis.2022106,2 tis.2023112,9 tis.2024105,7 tis.2025118,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 118,9 tis. € 44,3 tis. €
2024 105,7 tis. € 27,4 tis. €
2023 112,9 tis. € 23,3 tis. €
2022 106,2 tis. € 24,1 tis. €
2021 185,5 tis. € 24,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky188,7 tis. €
  • Finančné účty27,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov176,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie44,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Janie IT, s.r.o. v konkurze?

Janie IT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Janie IT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Janie IT, s.r.o. tržby 118,9 tis. €.

Je firma Janie IT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Janie IT, s.r.o. dosiahla zisk 44,3 tis. €.

Je Janie IT, s.r.o. platiteľom DPH?

Janie IT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Janie IT, s.r.o. sídli?

Janie IT, s.r.o. má sídlo na adrese Vinohradská 47A, Šenkvice, 900 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026